Loading...
Przejdź do treści poniżej

VdS Schadenverhütung GmbH Sp. z o.o. - Oddział w Polsce

Kompleksowa oferta we wszystkich aspektach ochrony przeciwpożarowej - 2 piętro


VdS Schadenverhütung, międzynarodowy partner w dziedzinie bezpieczeństwa należy do wiodących jednostek rzeczoznawczych i certyfikujących na świecie. VdS zatrudnia około 500 ekspertów i oferuje Państwu bogate spektrum usług z zakresu ochrony przeciwpożarowej, bezpieczeństwa, systemów zabezpieczeń, cyberbezpieczeństwa oraz systemów informacyjnych na temat naturalnych zagrożeń.

Optymalne bezpieczeństwo naszych partnerów opiera się na kompleksowym podejściu VdS do ochrony przeciwpożarowej, które zbudowaliśmy na zaufaniu i bogatym ponad 100-letnim doświadczeniu. Skutecznie łączymy w nim wszystkie aspekty związane z ochroną przeciwpożarową.

Zakres działalności VdS w Polsce obejmuje m.in.: konsultacje, kontrole instalacji przeciwpożarowych, weryfikacje projektów, egzaminy dla głównych odpowiedzialnych specjalistów, certyfikacje firm i usług. Centrum Edukacji VdS organizuje szkolenia, warsztaty specjalistyczne i seminaria dedykowane, które są prowadzone przez rzeczoznawców VdS. Wyznaczamy międzynarodowe standardy z zakresu techniki bezpieczeństwa w oparciu o opracowane przez naszych ekspertów wytyczne. Wszystkie publikacje VdS w języku polskim w formie książki są dostępne w naszym biurze.

Oddział Kontroli Technicznej VdS
Oddział Kontroli Technicznej VdS
Oddział Kontroli Technicznej VdS
Oddział Kontroli Technicznej VdS


tel. +48 22 546 93 00
strona www: www.vds.de/pl
adres e-mail: warszawa@vds.de